Bildiri Gönderimi

 

Abstract Button
Bildiri Gönderim Süresi Sona Ermiştir.

Bildiri Özeti  Genel Kuralları 

Kongre dili yurtdışı davetli konuşmacı oturumları dışında "Türkçe"dir. Özetlerin Türkçe yazılması ve "Türk Dili Yazım Kuralları" na uyulması zorunludur. Özetler Kongre web sayfasındaki (www.agrikongresi2021.com) çevrimiçi bildiri özeti gönderi sistemi ile gönderilecektir. Her özet sadece bir kez gönderilebilir. Bildirilerde tüm yazarların ad, soyad ve adres detayları açık olarak yer almak zorundadır. Bildiriler giriş, gereçler ve yöntem, sonuçlar ve tartışma olarak düzenlenmelidir. Kısaltmalar ilk yer alışta açıklamalı olarak yer almalıdır. Kaynaklar genel olarak yer almazlar ancak zorunlu koşullarda birkaç adet yer alabilir. İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalar ile ilgili olarak bildirilerin etik kurul onayları ve ülkemiz kanunlarına uygun olması koşulu aranacaktır. Özetin tamamı, başlık ve yazar adı hariç 300 kelimeyi geçmemelidir.


Bildirilerin Gönderilmesi 

Bildiri özetleri online sistem kullanılarak gönderilecektir. Gönderim esnasında teknik destek ve sorularınız için "LookUs Bilişim" ile (216) 372 66 44 numaralı telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden iletişimde bulunabilirsiniz. Online bildiri modülü ilk kez kullanacaksanız "Yeni Kullanıcı" linkini kullanarak sisteme kaydolunuz. Internet üzerinden gönderilen özetler aynı şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Özet gönderme işleminizden sonra e-posta adresinize gelecek onay mesajlarını saklayınız. Bildirilerinizle ilgili tüm değerlendirme sürecini e-posta ve parolanızla sistem üzerinden izleyebilirsiniz.

Bildiri Son Gönderme Tarihi 
Bildiri Gönderim Süresi Sona Ermiştir.

Bildirilerin Değerlendirilmesi
Değerlendirme internet üzerinden araştırmacıların ad, soyad ve kurumları gizli tutularak, bildiri değerlendirme kurulu tarafından yapılacaktır.
Bildirilerin değerlendirmeye alınabilmesi için araştırmacılardan en az birinin ücretli kongre kayıt işleminin tamamlanmış olması
gerekmektedir.
Değerlendirme sonucu tüm bildiri sahiplerine sonuç yazısı olarak gönderilecektir. Bu konuda “Bilimsel Kurul” tam yetkilidir.

Özetlerin Basımı
Kongre için kabul edilen bildiriler 16. Ulusal Ağrı Kongresi Bildiri Özet kitabında basılacak veya özel hazırlanacak Bildiri Özet CD’sinde yer alacaktır. Kongreye bildiri göndermekle basım için onay verilmiş olunmaktadır.

Bildiri Sunuları 
Bildiriler sözlü ve poster olarak sunulacaktır. Sözlü ve poster sunu olarak kabul edilen bildiriler, bilimsel programda belirtilen tarih, saat ve alanda, oturum başkanları nezaretinde sunulacak ve tartışılacaktır.

 Copyright © 2021 Ağrı Kongresi. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale  
Yasal Uyarı